K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Blue Cheese 5ks, fem.

Sleva 10%
Blue Cheese 5ks, fem.
Blue Cheese 5ks, fem.

Blue Cheese 5ks, fem.

Cena s DPH 818 Kč
Cena bez DPH 711 Kč
Původní cena909 Kč
Kód položky: df-bc-5
Popis

Typ: Hybrid s převahou sativy

Genetika: UK Cheese x Blueberry

Výška outdoor: 3 m

Výnos indoor: 550 g/m2

Doba květu indoor: 50 dnů

Sklizeň outdoor: Začátek října

 

Blue Cheese má silný, relaxační účinek indiky, vykazuje vysoké množství pryskyřice a vysoký výnos při pěstování indoor, cca 500 gramů na metr čtvereční.

Dosahuje značné výšky, a proto se doporučuje nenechat ji při indoor pěstování vyrůst více než 40 cm. V plném květu se totiž její výška snadno ztrojnásobí.

Má jedinečnou vůni lesních plodů, která je sladká, ovocná, s jasným a trvalým nádechem zrajícího sýra odrůdy Cheese. Chuť je jedinečná, silná, ovocná, sladká, s pikantním nádechem odrůdy Cheese, který v ústech chvíli přetrvává.

Rostliny s větším vlivem Blueberry se v nočním chladu zbarvují do fialova, ale protože sklizeň venku probíhá velmi rychle, barvu mění pouze ve velmi chladných oblastech.

Díky rychlosti Blueberry v naší genetické bance je odrůda Blue Cheese velmi vhodná pro pěstování outdoor, protože sklizeň je rychlejší, než je u této variety obvyklé.

Blue Cheese 10ks, fem.

Sleva 10%
Blue Cheese 10ks, fem.
1 815 Kč
1 634 Kč
bez DPH 1 421 Kč
Koupit

Blue Cheese 3ks, fem.

Sleva 10%
Blue Cheese 3ks, fem.
550 Kč
495 Kč
bez DPH 430 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz