K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Moby Dick 3ks/fem.
Moby Dick 3ks/fem.

Moby Dick 3ks/fem.

Cena s DPH 743 Kč
Cena bez DPH 646 Kč
Původní cena825 Kč
Kód položky: df-md-3
Popis

Typ: Sativa - Indica s převahou Sativa

Výška rostliny outdoor: až 3,5 m

Doba růstu: 60 – 70 dní

Sklizeň outdoor: do 20. října

Předci: Haze x White Widow

Výnos:  velmi vysoký

Obsah THC/CBD: vysoký (16% - 20%) / podprůměrný

Prostředí: Indoor/outdoor

 

Nejznámější odrůda našeho katalogu je zároveň jednou z nejsilnějších Sativ. Je to dáno zkřížením 2 našich nejlepších klonů z matečních rostlin. Moby Dick je jednoznačně druhem s nejsilnějším psychoaktivním účinkem v naší nabídce, a to jak díky vysokému obsahu THC, který činí až 21%, tak díky přítomnosti sloučeniny zvané THCV, která se běžně vyskytuje u rovníkových druhů působením ultrafialové složky slunečního světla. Tato sloučenina významně zesiluje účinek THC. Naopak nízká koncentrace CBD tento prožitek prodlužuje.  Můžeme tedy zažívat opravdu silný efekt již po několika šlucích a to až několik hodin. Jako první se dostaví pocit mentální a fyzické stimulace, doznívání účinku trvá déle a je lehce fyzické. Vyvoláv&´ silný pocit hladu a žízně, na což je samozřejmě nejlepší se najíst a napít J. Díky těmto vlastnostem je vhodný jako doplněk k léčbě druhotných znaků nemocí, které způsobují váhový úbytek, jako je např. anorexie nebo působení chemoterapie.

Dominantním druhem při křížení byla Sativa, a to přibližně z 65%. Dává kytce příjemnou dřevitou až borovicovou vůni. Indica je tedy v tomto hybridu přítomna z 35%. Díky ní má Moby Dick nasládlou chuť a dozrává rychleji než klasická Sativa. Pro bezproblémový růst s maximálními výnosy je třeba této rostlině zajistit dostatek světla a to až 800 W/m2 a velmi vysok&´ obsah solí, tzv. EC, které by mělo být 1.5 – 2. Tento druh potřebuje více hnojení než ostatní. Doporučujeme kontrolovat také PH, které by nemělo překročit 6.5. Při vyšších hodnotách PH může dojít k omezenému přijímání železa, což se projeví silným žloutnutím listového pletiva a zkroucením konečků listů. Nedostatek železa většinou zásadně neovlivní životní funkce rostliny, může však vést k nižší produkci.

Mnoho slunce, úrodná půda plná živin, dostatek vody a alespoň 3m prostoru pro každou z rostlin: toto jsou základní podmínky pro úspěšné pěstování venku. Za těchto podmínek rostliny dorostou až do výšky 3.5 m s výnosem až 1500 g z každé kytky. Doba růstu je při pěstování vevnitř 60 – 70 dní. Při pěstování venku bychom měli sklízet někdy kolem 15 října. Díky převládající Sativě je tento druh také odolný proti plísním, což je jistě velké plus.

Moby Dick 10ks/fem.

Sleva 10%
Moby Dick 10ks/fem.
2 750 Kč
2 475 Kč
bez DPH 2 152 Kč
Koupit

Moby Dick 5ks/fem.

Sleva 10%
Moby Dick 5ks/fem.
1 375 Kč
1 238 Kč
bez DPH 1 077 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz