K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Neville Haze Auto 3ks/aut.
Neville Haze Auto 3ks/aut.

Neville Haze Auto 3ks/aut.

Cena 724 Kč
Původní cena804 Kč
Kód položky: 10300000000142
Popis

Typ: Sativa

Genetika: NL5 x Haze x Haze

Doba Květu: 75 dní

Výnos: 700 g/m2 indoor 1000g/rostlina outdoor

Prostředí: indoor/outdoor

Výška: 130-200 cm

Chuť a aroma: intenzivní, metalická

Asi před třemi lety se tým WoS pustil do složitého úkolu zkrotit geny jedné z nejnáročnějších komerčních Sativ na trhu a to zavedením samonakvétací genetiky za účelem vyprodukovat jednu z největších, nejproduktivnějších a nejkvalitnějších samonakvétacích Sativ. Pokud víme, nikdo se před námi ještě nepokoušel zkrotit tuhle skvělou a velkou Sativu.

Začali jsme s Neville Haze klonem, který je křížencem mezi NL5 x Haze x Haze, a Northern Lights Auto, který jsme vybrali proto, že má v sobě stejné geny jako Neville Haze. Nechtěli jsem totiž znehodnotit samonakvétací geny stejně jako je původní Northern Lights hybridem mezi Afghan x Thai Haze.

Na začátku nebyl úkol vůbec snadný. Trvalo nám 8 měsíců vybrat ty správné vzorky s co nejvýraznějšími rysy Neville Haze (14-16 týdnů růstu a charakteristická kovová chuť kadidla) u prvních dvou generací (F1 a F2).

Avšak uzavření genofondu v F3 a F4, kde jsme již dokončovali stabilitu Neville Haze Auto bylo jednodušší a mnohem zábavnější, jelikož jsme již mohli vidět tu skvělou rostlinu, kterou jsme vytvářeli.

Výsledkem tohoto nezdolného křížence je rostlina, která v litrovém hrnci může vyrůst až do výšky 120cm. Neville Haze Auto má stejnou charakteristiku jako normální Neville Haze.

Neville Haze auto snadno zastíní staré samonakvétací odrůdy. Budete ji milovat.


Neville Haze Auto 7ks/aut.

Sleva 10%
Neville Haze Auto 7ks/aut.
1 576 Kč
1 418 Kč
Koupit

Neville Haze Auto 12ks/aut.

Sleva 10%
Neville Haze Auto 12ks/aut.
2 646 Kč
2 381 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz