K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Pineapple Express Auto 3ks/auto.
Pineapple Express Auto 3ks/auto.

Pineapple Express Auto 3ks/auto.

Cena 539 Kč
Původní cena599 Kč
Kód položky: bf-pe-3
Popis

Typ: Indica dominantní - feminizovaná

Předci: ruderalis/skunk#1/cheese

Výnos:  indoor -  15 - 20 g/rostlina

Výška: 40 - 50 cm (indoor)

Doba růstu: 65 až 70 dní (indoor)

Sklizeň: 2x za sezónu (outdoor)

THC/CBD: 12 - 15% / vysoké

 

Barneys Farm Pineapple Express. Je to stejně jako původní Pineapple Chunk jednoduchá, pevná rostlina s kompaktním květem, který je poskvrněný zlatem a má červenohnědou barvu s velmi viditelnými THC krystaly. Toto je jednoznačně výsledkem současného šlechtění a výběru od genetiků Barney´s .
Vůně pupenů je sladká, a nabízí intenzivní ovocný koktejl chutí se silným pocitem na jazyku, který opravdu dlouho přetrvává.Pokud zavřete oči, ocitnete se na tropické pláži na Havaji.
Pineapple Express roste do malých rozměrů (40 až 50 cm) - dominuje Indica, která nabízí dlouhotrvající vysoké prožitky, s pozitivní efektem pro tělo – účinek je relaxační, snižuje stres a podporuje klid.
Výsledky se budou odrážet z jeho exotického genetického původu a náročného výběru, který vůbec lze z tohoto pokročilého kmene získat.

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz