K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Super Silver 3ks/fem.
Super Silver 3ks/fem.

Super Silver 3ks/fem.

Cena 473 Kč
Původní cena525 Kč
Kód položky: df-ssh-3
Popis

Typ: Sativa 90% - Indica 10%

Výška rostliny outdoor: až 4,5 m

Doba růstu: 70 – 80 dní

Sklizeň outdoor: od 15. do 25. října

Předci: Haze x (Skunk x Northern Light)

Výnos: vysoký

Obsah THC/CBD: vysoký (16% - 20%) / podprůměrný

Prostředí: Indoor/outdoor

Kořeněná vůně, okouzlující chuť haze a intenzivní psychedelický efekt jsou hlavními znaky tohoto druhu. Další výhodou je skvělá odolnost vůči plísni a neskutečná velikost kytky, pokud je pěstována venku, v té správn&´ hlíně a v teplém a slunečném prostředí. Ve správných podmínkách běžně dosahuje až 4 metrové velikosti, přičemž výnos z takového obra činí až 1500 g kvalitních orosených palic. Jako všechny Sativy s vysokou produkcí, i tato vyžaduje dostatek živin, hlavně železa, zinku magnesia a dusíkatých látek. Pokud chceme dosáhnout zdravého růstu rostliny, Ph by nemělo překročit hranici 6.3. Vzhledem k jejímu vysokému vzrůstu je někdy třeba rostlinu uvázat nebo její větve ohnout, což je většinou jediná možnost, jak udržet její pěstování v tajnosti. Super Silver se také hodí pro SCROG.

Účinek je velmi povznášející, dlouho trvající, podporující kreativitu a chuť k jídlu. Proto je také vhodný pro léčbu poruch, jakou je např. anorexie.

Super Silver 10ks/fem.

Sleva 10%
Super Silver 10ks/fem.
1 750 Kč
1 575 Kč
Koupit

Super Silver 5ks/fem.

Sleva 10%
Super Silver 5ks/fem.
875 Kč
788 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz