K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Cheese 5ks/fem.
Cheese 5ks/fem.

Cheese 5ks/fem.

Cena s DPH 788 Kč
Cena bez DPH 685 Kč
Původní cena875 Kč
Kód položky: df-cs-5
Popis

Typ: 60% Indica, 40% Sativa

Výška rostliny outdoor: Až 2,5 m

Doba růstu: 50 – 60 dní

Sklizeň outdoor: do 15. října

Předci: Old school UK Skunk x Afghani

Výnos: Středně vysoký

Obsah THC/CBD: Vysoký (9% - 14%) / Průměrný

Prostředí: Indoor/Outdoor

 

Cheese je legendární odrůda, která vznikla ve Velké Británii. Historie této odrůdy je velmi jednoduchá a z mnoha důvodů je jeho genetika známa po celé Anglii. Pro mnoho lidí v Anglii je zásadním důkazem o kvalitě marihuany jakékoliv přirovnání s naším Cheesem.

A důvod pro jeho věhlas? Jeho intenzivní, dlouhotrvající a aromatická příchuť Indica a sýru. Podobá se chuti starého, dobře uzrálého sýra. Ten druh sýra, na který se vám zbíhají sliny jen při pomyšlení na něj. Samozřejmě je v tom daleko více než jen chuť. Závoj krystalů, které pokrývají palice, je tak silný, že vás jednoduše přesvědčí raději si ji zapálit než si ji dát s chlebem a dobrým vínem:o).

Cheese navozuje harmonický stav, jehož &´činek vás ovlivní nejen duševně, ale i fyzicky. Obsahuje nezanedbatelné množství CBD, které zjemní velice silný účinek THC, které je obsaženo v pryskyřici.

Díky rychlému růstu, který netrvá déle než 8 týdnů a velké úrodě se Cheese řadí mezi nejlepších deset odrůd prodávaných v coffee-shopech v Amsterdamu , byl také oceněn na High Times Cannabis Cupu  a to už nehovoříme o Britech, kteří šílí po téhle odrůdě. Tohle vše potvrzuje a zároveň zapadá do celosvětové pověsti, kterou získal.

Cheese je vytáhlá a poměrně tenká rostlina s dlouhými roztaženými listy a tenkým stonkem. Je to jeho dědictv&´ po skunku. Jeho palice jsou ovšem tlusté a velmi plodné. Pokud je vystaven správné teplotě, získá krásně nafialovělou barvu.

Osud tomu chtěl, aby tahle rostlina vznikla v bezpečí mezi alternativními squaterry v Anglii. V komunitě, která se nazývala Exodus. V roce 1990 se tohle místo stalo centrem pro handlování s marihuanou, které bylo tolerováno místními autoritami a které vedlo k vytvoření  té nejlepší odrůdy v Anglii.

Cheese může být klasifikován jako jedna z komerčně nejúspěšnějších odrůd. Je srovnatelný s Big Bud, Skunk#1, Power Plant nebo Critical. Všechny tyto odrůdy jsou velmi plodné, hutné a rychle dozrávají.

Avšak to nejdůležitější je, že tahle odrůda uchvátí každého, kdo ji okusil díky své chuti a jemnému účinku, který Vás zaplaví příjemným pocitem blaženosti.

Cheese 3ks/fem.

Sleva 10%
Cheese 3ks/fem.
525 Kč
473 Kč
bez DPH 411 Kč
Koupit

Cheese 10ks/fem.

Sleva 10%
Cheese 10ks/fem.
1 750 Kč
1 575 Kč
bez DPH 1 370 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz