K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Cluster Bomb 5ks/fem.
Cluster Bomb 5ks/fem.

Cluster Bomb 5ks/fem.

Cena 789 Kč
Původní cena877 Kč
Kód položky: BOM511F
Popis

Bomb seeds

Typ: Indica / Sativa mix

Výška: Střední  (90 - 140 cm) 

THC: 15 - 20 %

Výnos:  700 - 800 g/m2

Doba růstu: 7-9 týdnů /  říjen

Předci: Sensi Skunk #1 x Cinderella 99, která byla poté skřížená s  Bomb #1

Prostředí:  indoor/Outdoor

 

 

Nejnovější přírůstek do edice Bomb seeds je Cluster Bomb. Cluster Bomb je vším čím se Bomb genetiky staly slavnými, obrovský výnos, rychlý růst, a je dost silná, aby vás odvála do dalekých míst!

Tato opravdu explozivní odrůda byla stvořena za použití originálního Sensi Skunk#1a legendární Cinderella 99, která pak byla zkřížena s našim vlastním výtečným Bomb #1. Výsledná genetika je přímo hrůzu nahánějící: Indika dominantní hybrid, který má sílu a výnos, ale díky Cindy 99 genům dozrává rychleji než mnoho dalších super výnosných odrůd.

 

Převaha Indiky dodává kytce menší vzrůst, hustší strukturu, než byste očekávali při Indoor pěstování. Velký poměr palic k listům a malá internodální vzdálenost znamená, že tato odrůda produkuje ohromné shluky velkých hustých palic. Četné hlavní palice rostoucí na velkých bočních větvích stejně jako na centrálním stonku znamená, že při vnitřním pěstování metodou SOG, nebo SCROG můžete dosáhnout výnosu 700-800 g/m2 za dobrého světla a dostatečné vegetační doby. Cluster Bomb je nutností pro komerční pěstitele kde síla a výnos hrají hlavní roli.

Účinek je úžasný se silným tělesným účinkem, ale stale má v sobě i kousek Cinderella cerebrálního až psychoaktivního stavu. Stav je dlouhotrvající a intenzivní. Cluster Bomb má bohaté skunk aroma se špetkou pomeranče a jahod.  

Cluster Bomb 10ks/fem.

Sleva 10%
Cluster Bomb 10ks/fem.
1 524 Kč
1 372 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz