K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Fruit Automatic 5ks/auto.
Fruit Automatic 5ks/auto.

Fruit Automatic 5ks/auto.

Cena 675 Kč
Původní cena750 Kč
Kód položky: df-fa-5
Popis

Typ: Ruderalis 25 %, Indica 55 %, Sativa 20 %

Výška rostliny zemina/hydro: 30 až 85 cm / až 100 cm

Doba růstu při 20 hodinách: 60 – 65 dní

Sklizeň outdoor: Od dubna do října

Předci: (Lowrider #1 x Dinafem #1) x Grapefruit

Výnos: 20 až 50 gramů

Obsah THC/CBD: Střední (6% - 12%) / Průměrný

Prostředí: Indoor/Outdoor

/strong

 

Grapefruit je velmi pěkná rostlina se skvostnými podzimními odstíny. Je velmi produktivní, má skvělou chuť a přesvědčivý účinek. Kdokoliv by měl rád tuto rostlinku ve své zahrádce. To znamená, že my taky!

 Takže jsme se rozhodli začít nový automatický druh Grapefruitu, který Vám dovolí užít si ovocné chuti uprostřed léta bez větších komplikací. Výsledkem je náš Fruit Automatic, „samonakvétací“ druh, který obsahuje geny Grapefruitu za účelem získání lepší chuti, více pryskyřice a vysoké produktivity, stejně jako většího účinku. Nadto je tato rostlina větší než ostatní „samonakvétací“ druhy a dozrává během 60 dní. Spolu s klíčením to tedy nezabere více jak 65 dní. Rostlina produkuje vydatnou, sladce vonící pryskyřici. Velmi košatá kytka s širokými listy a palicemi lepkavými jako med vyvolává v lidech touhu přivonět k ní velmi zblízka.

Věříme, že se stane neodolatelnou pro pěstitele a nadšence, a to díky kombinaci tlustých třpytících se krystalů pryskyřice a vůně, kterou tahle rostlina vydává.

Je to druh, který dokáže přečkat celkem obstojně studené počasí, a proto ji doporučujeme zasadit v posledním týdnu v květnu. Budete tak schopni sklízet její plody už v posledním týdnu v červenci a touto cestou dosáhnete nepřekonatelných výsledků.

Fruit Automatic 10ks/auto.

Sleva 10%
Fruit Automatic 10ks/auto.
1 500 Kč
1 350 Kč
Koupit

Fruit Automatic 3ks/auto.

Sleva 10%
Fruit Automatic 3ks/auto.
450 Kč
405 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz