K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Power Kush 3ks, feminizovaná
Power Kush 3ks, feminizovaná

Power Kush 3ks, feminizovaná

Cena s DPH 473 Kč
Cena bez DPH 411 Kč
Původní cena525 Kč
Kód položky: df-pk-3
Popis

Typ: Indica

Výška rostliny outdoor: až 3 m

Doba růstu: 45 – 55 dní

Sklizeň outdoor: do 5. října

Předci: (Afghani x Skunk #1) S1 x (Afghani x Skunk #1) S1

Výnos:  vysoký

Obsah THC/CBD: vysoký (12% - 16%) / průměrný

Prostředí: Indoor/outdoor

oto je nejvíce endogamický druh, který jsme vytvořili. Jediná původní mateční rostlina pěstovaná po mnoho let. Power Cush nás obdarovala potomky, kteří jsou všichni vnoučaty této pramáti. Pro tento účel byla vytvořena samoopylovací semena, S1. Tato semena byla pěstována a vybírána s ohledem na co největší podobnost pěstovaných rostlin s původní mateční rostlinou. Tou byl indica – skunk hybrid, používaný ke komerčním účelům pro Amsterdamské coffee shopy. Dvě nejlepší z těchto dceřiných S1 semen produkují Power Cush semínka, která si u nás můžete zakoupit.

Výsledná rostlina je díky způsobu výběru velice stabilní, což nám dává semena s genetikou skunk/afghani, která zaručují kvalitní předvídatelné v&´nosy a velmi energický a silný genetický materiál.

Power Kush je jednoduchý na pěstování, listy jsou velké, široké a dlouhé, takže rostlina může vytěžit maximum z poskytovaného světla. Roste velice rychle, nabízející úrodu palic pokrytých bílými a oranžovými vlásky, velmi populárními v Amsterdamu. Vytváří hojnost pryskyřice a sladká vůně skunku s dotekem pomeranče a jahod dokreslují kompletní umělecké dílo. Účinek je fyzický i mentální. Síla efektu je udivující, ale vzhledem k tomu, že skunk byl v devadesátých letech králem Holandska a byl vyšlechtěn do té nejvyšší kvality, není se čemu divit.

Power Kush 5ks, feminizovaná

Sleva 10%
Power Kush 5ks, feminizovaná
875 Kč
788 Kč
bez DPH 685 Kč
Koupit

Power Kush 10ks, feminizovaná

Sleva 10%
Power Kush 10ks, feminizovaná
1 750 Kč
1 575 Kč
bez DPH 1 370 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz