K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
White Siberian 3ks/fem.
White Siberian 3ks/fem.

White Siberian 3ks/fem.

Cena s DPH 450 Kč
Cena bez DPH 391 Kč
Původní cena500 Kč
Kód položky: df-ws-3
Popis

Typ: Sativa x Indica s převahou Indica

Výška rostliny outdoor: Až 2,5 m

Doba růstu: 50 – 65 dní

Sklizeň outdoor: do 15. října

Předci: White widow x AK 47

Výnos: Středně vysoký

Obsah THC/CBD: Vysoký (12% - 19%) / Nadprůměrný

Prostředí: Indoor/Outdoor

Dinafem White Siberian je kombinací dvou ušlechtilých rodů, které jsme podrobili pečlivému  mnohaletému výběru. Na jedné straně zde figuruje White widow, která je oblíbená po celém světě díky své stabilitě, velkému výnosu a odolnosti vůči chladnému počasí při pěstování venku a díky velmi stabilním a dobrým výnosům při pěstování uvnitř. Kromě pryskyřice, která pokrývá rostlinu jako plášť a silným účinkům po Indice je White widow výjimečná i díky jejímu silnému aroma a chuti. Je kořeněná, ovocná, s nádechem hořkosti.Rostlina má široké, tmavé listy a průměrnou výšku, kter&´ je jednoduše kontrolovatelná. Během 60 dní růstu je dosaženo unikátní chuti a skvělého účinku. Je třeba zdůraznit, že oplývá výjimečnými lékařskými účinky.

White widow je jedna z nejslavnějších odrůd marihuany na světě a díky vysokému obsahu CBD a dalších kanabinoidů  se stala i jednou z nejpoužívanějších v oblasti medicíny.Dalším rodičem White Siberian je AK47, která je také známa pro své silné aroma, terapeutické účinky a velký výnos. Tahle odrůda se od ostatních liší vysokou výnosností, vytáhlými, světle zelenými listy a svou sladkou, ovocnou chutí po Sativě. AK47 má velký obsah THC v porovnán&´ s obsahem CBD.AK 47 předal svému potomku White Siberian nejen energický a rychlý růst a aroma, ale i silný účinek Indiky, který má dlouhé trvání  a převážně působí na vaši mozkovou činnost. Tahle kombinace je velmi oceňována v oblasti medicínského využití.

Abychom tedy shrnuli přednosti Dinafem White Siberian. Po svých rodičích má ty nejlepší vlastnosti. Má silný účinek, ale neumrtví Vás díky přítomnosti Sativy. Má velké výnosy, když jej pěstujeme uvnitř a je velmi odolný vůči nepřízni počasí, pokud jej pěstujeme venku.White Siberian feminizovaná dokončí svůj růst za pouhých 65 dní. Pokud pěstujeme venku, sklízíme nejpozději v polovině října. Jeho palice budou pokryty třpytivou vrstvou pryskyřice a její efekt bude vážně silný. Dinafem White Siberian feminizovaná je jednou z nejvhodnějších odrůd pro lékařské účely, což zdědila po White Widow.

White Siberian 10ks/fem.

Sleva 10%
White Siberian 10ks/fem.
1 650 Kč
1 485 Kč
bez DPH 1 291 Kč
Koupit

White Siberian 5ks/fem.

Sleva 10%
White Siberian 5ks/fem.
825 Kč
743 Kč
bez DPH 646 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz