K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Sleva 10%
Shaman 5ks/fem.
Shaman 5ks/fem.

Shaman 5ks/fem.

Cena 653 Kč
Původní cena725 Kč
Kód položky: dp-sh-5
Popis

Typ:  Sativa dominantní

Předci:  Purple No. 1 x Early Skunk

Výnos: střední

Doba růstu: 8 - 9 týdnů (indoor)

Sklizeň: začátek října (outdoor)

THC/CBD: 13.7% / průměrný

Prostředí: Indoor/outdoor

Dutch Passion Shaman jakožto ověřená varieta, jejíž počátky sahají do 80. let, je spolehlivý, robustní a vysoce silný hybrid F1 mimořádné samčí rostliny Purple #1 a špičkového samičího Skunku. Tato varieta byla vyšlechtěna pro pěstitele outdoor / ve skleníku; je odolná vůči sviluškám i plísním a hnilobě palic. Shaman je osobitá, elegantní rostlina, která při růstu vykazuje zřejmé charakteristiky Sativa, například dlouhé internodální vzdálenosti mezi velkými palicemi.

Zhruba polovina rostliny získává nádherný odstín nachové barvy během květu, který při pěstování outdoor končí na sklonku září nebo začátkem října. Ve skleníku trvá kvetení 7-8 týdnů. Shaman vykazuje jako hybrid velkou energičnost a po sklizni dává jemný, dřevitě sladký, nachový kouř se smyslným, vysoce kvalitním „up“ high po vzoru Sativa.

Shaman je vynikající volbou pro pěstitele outdoor / ve skleníku, kteří hledají robustní, kvalitní genetiku, jež úspěšně přestála zkoušku časem, a která poskytne rekordní sklizně.

Shaman 10ks/fem.

Sleva 10%
Shaman 10ks/fem.
1 250 Kč
1 125 Kč
Koupit

Shaman 3ks/fem.

Sleva 10%
Shaman 3ks/fem.
495 Kč
446 Kč
Koupit

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.prodejnasemen.cz